Referencie

Tatiana, Chorvátsky Grob CENA 80.535 €

Mladí manželia sa rozhodli pre rodinný dom v Chorvátskom Grobe krátko pred svadbou. Typový dom Uno si vybrali kvôli kompaktnému tvaru bez poschodia a nízkym nákladom na energie. Po piatich rokoch môžu potvrdiť, že stavili na správne karty.

Zobraziť viac

Matej, Banská Bystrica CENA 50.274 €

Keď sa mladý pár z Banskej Bystrice rozhodol odísť z prenájmu, najprv sa obzeral po bytoch. Ťahalo ich to však bližšie k prírode... Keď sa dozvedeli o dome pod lesom v Badíne, ktorý bol k dispozícii hneď k nasťahovaniu, nerozmýšľali dlho. Za cenu bytu získali nielen pozemok na záhradu s terasou, ale aj nádherný výhľad.

Zobraziť viac

Stanislava, Ivánka pri Dunaji CENA 83.674 €

Mladí manželia sa rozhodli pre rodinný dom na kľúč po nepríjemných skúsenostiach z prenájmov vo vlhkých a studených murovaných domoch. K ich rozhodnutiu, samozrejme, prispelo aj to, že chceli bývať vo svojom čím skôr.

Zobraziť viac

Petra, Nitra CENA 64.529 €

Po dvadsiatich rokoch života v mestskom byte sa manželia z Nitry rozhodli nestrácať čas zdĺhavou stavbou a vybrali si typovú drevostavbu na kľúč. Mali však veľmi jasné predstavy, ako by mal ich nový domov vyzerať. V spolupráci s nami vytvorili osobitý priestor, ktorý nemá so stereotypmi nič spoločné.

Zobraziť viac