Referencie

Petra, Nitra CENA 64.529 €

Po dvadsiatich rokoch života v mestskom byte sa manželia z Nitry rozhodli nestrácať čas zdĺhavou stavbou a vybrali si typovú drevostavbu na kľúč. Mali však veľmi jasné predstavy, ako by mal ich nový domov vyzerať. V spolupráci s nami vytvorili osobitý priestor, ktorý nemá so stereotypmi nič spoločné.

Zobraziť viac

Peter, Ivánka pri Dunaji CENA 60.250 €

Klienti z Ivanky pri Dunaji nemal žiadne špeciálne požiadavky. Mal iba jedno prianie - bývať čo najrýchlejšie.

Zobraziť viac

Martin, Stupava CENA 73.802 €

Náš klient zo Stupavy chcel dom s moderným dizajnom, dobrou cenou a rýchlou výstavbou. Klient už vlastnil jeden rodinný dom v Stupave, mal však viac ako 300m2. Výbral si preto dizajnérsky zaujímavý rodinný dom Monet. Keď synovi spomenul stavbu rodinného domu v Stupave, dohodli sa, že aj on si dá postaviť rodinný dom spolu s ním a kúpili veľký pozemok. Z jedného klienta boli nakoniec dvaja - otec si vybral Monet a syn STILO.

Zobraziť viac

Jozef, Stupava CENA 61.559 €

Náš klient zo Stupavy chcel dom s moderným dizajnom, dobrou cenou a rýchlou výstavbou. Klient už vlastnil jeden rodinný dom v Stupave, mal však viac ako 300m2. Výbral si preto dizajnovo zaujímavý rodinný dom Monet. Na našom klientovi je však zaujímavé, že vlastní stavebnú firmu, napriek tomu si dal postaviť kompletný rodinný dom od našej spoločnosti.

Zobraziť viac