Referencie

Koloman, Žarnovica CENA 64.590 €

TERMÍN 21.02.2016 - 30.03.2016
TYP RD UNO 4i A
ČÍSLO RD 311
DÁTUM ODOVZDANIA 06.05.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 97%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Žarnovica

Dostupné riešenie bývania

Náš klient z Horných Hámrov býval v paneláku, v byte sa však necítil dobre:

„Celé detstvo som prežil v rodinnom dome a mám odtiaľ krásne zážitky. Teraz však bývame v paneláku v podnájme. Nikdy som sa tam však necítil ako ryba vo vode. Okrem toho sme platili podnájom a byt nebol náš, preto sme si spočítali, že hypotéka nás vyjde lacnejšie ako podnájom a ešte k tomu budeme mať vlastný rodinný dom”.

Množstvo potencionálnych klientov si myslí, že na rodinný dom nemajú finančné prostriedky a stavba domu je obrovská starosť. Vždy sú veľmi prekvapení, keď zistia, že s našou spoločnosťou je to iné. Presvedčil sa o tom aj náš klient:

„Výstavbu rodinného domu som plánoval dlho, pretože som si myslel, že nebudem mať dostatok finančných prostriedkov. Narodil sa nám však syn a to nás nakoplo k tomu, aby sme to začali riešiť, pretože som chcel, aby prežil detstvo v rodinnom dome a na záhrade. Vo Vašej spoločnosti sme zistili, že sa vieme bezproblémovo zmestiť do nášho rozpočtu a ešte nám to viete zabezpečiť bez starostí. Boli sme taktiež pozrieť Vaše vzorové domy v Nitre na výstave a pri obchodnom dome MAX a boli sme na 100% presvedčení, že stavať budeme iba s Vami”.

Pre našu spoločnosť je najdôležitejšou vlastnosťou u našich zamestnancov ľudskosť a ochota: Čo môžem vyzdvihnúť z Vašej strany bola naozaj extrémna ochota či už v rámci termínov dodania, tak aj prijímania financií. Taktiež naša obchodná zástupkyňa slečna Benčová bola veľmi ústretová a vždy sa nám snažila pomôcť”.

Klientovi želáme krásne bývanie