Referencie

Martin, Stupava CENA 73.802 €

TERMÍN 30.06.2015 - 30.08.2015
TYP RD STILO Absolut ZO
ČÍSLO RD 254
DÁTUM ODOVZDANIA 05.08.2015
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 100%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Stupava

Staviame pre celú rodinu 

Náš klient zo Stupavy chcel dom s moderným dizajnom, dobrou cenou a rýchlou výstavbou. Klient už vlastnil jeden rodinný dom v Stupave, mal však viac ako 300m2. Výbral si preto dizajnérsky zaujímavý rodinný dom Monet.

Na našom klientovi sú však zaujímavé dve veci. Vlastní stavebnú firmu, napriek tomu si dal postaviť kompletný rodinný dom od našej spoločnosti. Ako sám povedal: „V konečnom dôsledku ma to vyšlo lacnejšie, pretože Vaši zamestnanci to robia profesionálne, rýchlo a veľmi kvalitne. Ja som sa zatiaľ mohol venovať svojej práci a nemusel som dávať pozor na výstavbu môjho domu”.

Druhou zaujímavosťou je, že vlastný rodinný dom sme nestavali iba jemu. Keď synovi spomenul stavbu rodinného domu v Stupave, dohodli sa, že aj om si dá postaviť rodinný dom spolu s ním a kúpili veľký pozemok. Z jedného klienta boli nakoniec dvaja – otec si vybral Monet a syn STILO.

Klientov som sa pýtal, ako boli spokojní s kvalitou a rýchlosťou práce od 1(veľmi spokojní) po 5(veľmi nespokojní). Ich odpoveď nás veľmi potešila: „Keby sa dala dať 0 alebo -1, tak by sme ju hneď dali. Sme nadmieru spokojní s obchodným zástupcom, komunikáciou spoločnosti, ústretovosťou, cenou a rýchlosťou stavby. Výstavba začala 28. mája stavbou základov a dom ste odovzdali 5. augusta, rýchlosť a kvalita výstavby je naozaj neuveriteľná.

  Na záver som sa opýtal, by si našu firmu odporučili a na to mi opovedali: „Už sa aj stalo, určite za vami príde niekoľko našich známych.” Takáto odpoveď nás opäť utvrdila v tom, že plníme ľudom sny o lepšom a dostupnejšom bývaní a robíme to dobre.

Klientovi želáme krásne bývanie.