Blog

30. apríla 2020

Absolútny úspech s RD STILO Absolut

Milí priatelia, dosiahnuť úspech niekedy znamená prekonať sám seba. Presne to sa nám v podarilo s rodinným domom Stilo Absolut.

Pozrite si RD STILO Absolut na TV Markíza

K tomuto domčeku viedli roky našich skúseností a priania našich klientov. Chceli sme pre Vás pripraviť niečo nové a výnimočné. Vzali sme domček Stilo 4i, ktorý sa stal najobľúbenejším domom roka na Slovensku a hľadali možnosti na jeho vylepšenie.

Naša snaha sa vyplatila. Výsledkom dol domček Stilo Absolut, ktorý sa stal v apríli roku 2017 absolútnym prelomom v oblasti bývania. Excelentné dispozičné riešenie, 4 priestranné izby na 100 m2, štedrý úložný priestor, výrazné estetické ladenie. K tomu krásny vstup na záhradu priamo zo spálne. Všetko o čom slovenské rodiny snívali.

VIDEO: Dom postavený za 35 hodín a 26 minút

S týmto domčekom sa viaže pre nás ešte jedna výnimočná udalosť. Vďaka nášmu úžasnému stavebnému teamu sa nám podarilo prekonať vlastný rekord. RD Stilo Absolut sme postavili za neuveriteľný čas 35 hodín a 26 minút a pokorili tak vlastný rekordný čas spred 3 rokov, kedy sme stavali o polovicu menší dom. To svedčí o tom, že skupina nadšencov dokáže urobiť zázraky.

Tento najrýchlejšie postavený dom bol postavený pri Bory Mall v Bratislave, na mieste budúceho centra vzorových domov. Čoskoro tu bude stáť 8 vzorových domov a my Vás tu radi osobne privítame.

Ak je Stilo Absolut i Vašou voľbou bývania, neváhajte

Najrýchlejší z Vás získa STILO Absolut All Inclusive
v uvádzacej cene z roku 2017 –
 64.999 EUR
so zľavou až 8.000 EUR oproti bežným cenám!

Pozor! Dostupný je iba jeden jediný dom. Viac info nájdete -> TU

Prekonajte sami seba a choďte za svojím snom o lepšom bývaní. Takisto ako už 800 spokojných rodín pred Vami.

S nami máte dnes svoj rodinný Dom Snov priamo na dosah….

Ing. Mikuláš STANO
zakladateľ projektu DOM SNOV