Blog

1. mája 2020

Dôkaz namiesto sľubov

Milí priatelia, nikdy som nemal rád prázdne sľuby. Preto som našim klientom podal nevyvrátiteľný dôkaz o kvalite našich domčekov.

Viem, že naša rýchla výstavba vzbudzuje mnoho otázok. Často ste sa nás pýtali, či rýchlosť nie je na úkor kvality a či sú naše domčeky dostatočne kvalitné a bez únikov tepla.

Všetky tieto pochybnosti sa nám podarilo vyvrátiť v apríli roku 2018. Počas výstavby jubilejného 500. domu v poradí sme znova predviedli svoju odbornosť a špičkové materiály i technologické postupy. Za víkend sme postavili RD Stilo Absolut a previedli na ňom dva Blower door testy.

Pozrite si RD STILO Absolut na TV Markíza

Výsledok bol jasný – nameraná hodnota 0,599/h potvrdila, že ide o domček s najmenšími únikmi tepla a spadá tak právom do TOP kategórie pasívnych domov.

Všetko sa udialo pod prísnym dohľadom odborníkov z Energetickej certifikácie budov. Vďaka tejto nadpriemernej hodnote sme sa zapísali i do knihy rekordov. Celú akciu môžete vidieť na nasledujúcom videu.

VIDEO: Ako sa staval dom s najmenšími únikmi tepla? 

Naša dlhoročná snaha vedie k tomu, aby ste, Vy, naši klienti boli s domčekmi spokojní. Vašu priazeň si nesmierne vážime a snažím sa byť s Vami v kontakte i po dokončení stavby. Aj preto sme zorganizovali v septembri roku 2018 výnimočné stretnutie vo Vysokých Tatrách s viac ako stovkou našich spokojných klientov.

Bolo krásne vidieť spokojné rodiny, ktorým sme pomohli naplniť sen o lepšom bývaní…

Pozrite si zábery z 1. stretnutia majiteľov DOMOV SNOV 

Hoďte dnes i Vy plané sľuby za hlavu a vezmite šťastie do vlastných rúk. Doprajte svojej rodinke bývanie, o akom už dávno sníva a aké si zaslúži. Tak ako to urobilo už 800 spokojných rodín pred Vami.

S nami máte dnes svoj rodinný Dom Snov priamo na dosah….

Ing. Mikuláš STANO
zakladateľ projektu DOM SNOV