Náš príbeh

Na začiatku bol len sen. Túžba po lepšom živote vo vlastnom domčeku. Rozhodnutie opustiť panelákový byt bolo jedno z najväčších v mojom živote. Chceli sme s rodinou vlastný priestor, túžili sme po súkromí a aspoň malej záhradke, kde by sa naše deti mohli bezpečne hrať.

Mysleli sme si, že sa náš sen splní jednoducho a čoskoro. Bohužiaľ nás čakalo 7 dlhých rokov, počas ktorých sa výstavba domčeka neustále komplikovala, naťahovala a výsledok bol v nedohľadne. Vravel som si, že to musí ísť aj ľahšie a že by to nemalo stáť toľkú námahu a starosti.

 

Všetky moje skúsenosti viedli k rozhodnutiu založiť v roku 2010 projekt Dom Snov a začat robiť výstavbu tak, ako sa má – cenovo dostupne, kvalitne a rýchlo. Stal sa z nás najväčší dodávateľ rodinných domov na Slovensku a svoj šťastný domov v nich našlo už viac ako 800 rodín. Je to tým, že staviame domy s nadšením a odhodlaním plniť ľuďom ich sny.

Je to pre nás viac než práca, je to naše poslanie. Vážime si, že môžeme stáť u stoviek príbehov so šťastným koncom. Na konci totiž nepredávame len kľúče od domu. Sú to kľúče k novej, lepšej budúcnosti Vás a Vašej rodiny…

 

Mohli ste nás vidieť