1500 Postavených domov
97% Spokojných zákazníkov
137 Spolupracovníkov

Prečo práve Dom Snov

 • ALL INCLUSIVE - stavba domu úplne bez starostí

  Vybrať si ten pravý, počkať pár mesiacov a nasťahovať sa. Takto jednoduchý môže byť celý proces, pokiaľ si vyberiete niektorý z našich domčekov na kľúč. Zastrešíme administratívu a vybavíme všetky nutné povolenia. Rodinný dom Vám predáme vo finálnej podobe tak, aby na Vás už nečakali žiadne dokončovacie práce.

 • Nízkoenergetické alebo Pasívne

  Sú ceny za energie Vaším strašiakom? V našich domoch s nimi ľahko zatočíte. Vďaka moderným materiálom dosahujú skvelé tepelnoizolačné a ohňovzdorné vlastnosti. Nech je vonku mráz či horúčava, v domčeku si budete vychutnávať stálu komfortnú teplotu. Stovky našich klientov nám potvrdili, že ich priemerné mesačné náklady za kúrenie sa pohybujú v rozmedzí 35-55 EUR.

 • 30 rokov záruka na konštrukciu

  Obávate sa, že Váš domček nevydrží pre ďalšie generácie? S nami nemusíte. Certifikačné úrady určili životnosť našich stavieb na minimálne 100 rokov. A ak by sa nejaký problém predsa len vyskytol, máte od nás dostatočne dlhú záruku na jeho bezproblémové odstránenie.

 • Garancia pevnej ceny

  Nemáme v pláne žiadne nepoctivé hry a manipulácie. Rozpočet, na ktorom sa dohodneme, zostane rovnaký a nebude sa navyšovať o nezmyselné položky. Od začiatku budete presne vedieť, aká investícia Vás čaká a s touto cenou môžete stopercentne počítať. U nás si môžete objednať až 36 mesačnú garanciu ceny diela!

 • Garancia termínu

  Zmluvne dohodnutý termín prebratia finálnej stavby bude za každých okolností dodržaný. Ak sa dohodneme na konkrétnom dátume, tak to musí klapnúť bez ohľadu na možné prekážky a komplikácie. Počítame so všetkým a s nami Vám žiadne nepríjemné prekvapenia a omeškania nehrozia.

 • Najnižšia cena

  Kombinovali sme to najlepšie, optimalizovali čo sa dalo a zefektívňovali všetky dostupné procesy. S cieľom, aby naše domčeky neboli len pre „horných desaťtisíc“. A vďaka tomu sme dosiahli tú najpriaznivejšiu cenu na trhu – domček na kľúč už od 39.999 EUR. Aj bežné rodiny si predsa zaslúžia kvalitné bývanie.

 • Variabilita výbavy

  Naše domy nesú síce rovnaký punc kvality, každý je však niečím výnimočný a iný. Snažili sme sa vyhovieť rôznorodým požiadavkám klientov, pretože vieme, že každá rodina má svoj vlastný životný štýl a očakávania. Jednotlivé typy vzorových domov a ich dizajn ocenilo vysokou známkou až 98,5% návštevníkov.

 • Rýchlosť stavby

  Nemáte chuť čakať na svoj domček celé mesiace či dokonca roky? S nami sa budete sťahovať za 30 pracovných dní od začatia montáže. Bez ohľadu nato, ktorú variantu domčeka si vyberiete, máme už teraz pripravené základné posudky a nutnú dokumentáciu. Nestrácame čas a s výrobou začíname hneď ako stavebné povolenie nadobudne platnosť.

4 kroky k Vášmu Domu Snov

 • Konfigurácia RD

  Na začiatku nás čaká spoločná príprava projektu Vášho domčeka. Vyberiete si typ, ktorý Vám najviac vyhovuje a v prípade, že máte ďalšie špecifické želania, nájdeme spôsob, ako ich do projektu zapracovať. Výbava bude presne podľa Vašich prianí a každá položka môže byť modifikovaná, ako si budete želať.

 • Administratíva

  V druhom kole musíme zabezpečiť všetky nutné podklady a predovšetkým úradné povolenia pre samotnú výstavbu. S daným procesom máme bohaté skúsenosti a radi Vám poradíme. Prípadne si vyberiete balíček All Inclusive a všetky úrady za Vás obehneme my.

 • Výroba a montáž

  Hneď ako dostaneme od zodpovedných úradov zelenú, pustíme sa do výroby všetkých dohodnutých súčastí Vášho domčeka. O postupe výstavby budete celú dobu informovaní, aby ste mohli od základov dohliadať na celý proces.

 • Odovzdanie

  A sme v cieli! Čaká nás už len detailná kontrola odovzdanej stavby, uzavretie rozpočtu a slávnostné prebratie kľúča od Vášho domčeka snov. Nech sa páči, je len Váš!

POZRIEŤ REFERENCIE

Používame výhradne certifikované materiály

Certifikované materialy

Dom Snov nie je postavený na kompromisoch. Sme nároční a chceme pre svojich klientov to naj. Naše materiály spĺňajú aj tie najprísnejšie normy a sú vždy v najvyššej certifikovanej kvalite. Osvedčení výrobcovia a moderné technológie výroby nás zatiaľ nikdy nesklamali. Aj preto majú všetky naše produkty plnú a dlhotrvajúcu funkčnosť. Pre Vás to znamená jediné – našim domom môžete veriť na 100%!

i) v prípade záujmu Vás radi oboznámime s detailmi ohľadne našich používaných materiálov.

Základná konštrukcia – KVH – STORA ENSO – Nemecko
Opláštenie konštrukcie – FERMACELL – XELLA – Nemecko
Tepelná izolácia – KNAUF INSULATION – Nemecko
Fólie – EKOFOL – Česká Republika
Ušľachtilá omietka – KEMA – Slovinsko
Strešná krytina – KJG – Slovensko
Okenné profily – GEALAN – Nemecko
Dvere a zárubne – MIROLLI
Elektroinštalácia – ABB Legrand – Švajčiarsko
Podlahy – PARKETTSTORE

Naši partneri