Referencie

Príbeh Miloša a Zuzany z Handlovej CENA 65.190 €

Choďte za svojím snom a nevzdávajte sa! Tak znelo heslo Miloša a Zuzany, ktorí počas dlhých rokov uskromňovania sa nakoniec došli do cieľa. Sympatický manželský pár, ktorý veril, že raz bude hrdo ukazovať na svoj vlastný rodinný domček.

Zobraziť viac

Príbeh Moniky a Ľuboša z Radošiny CENA 70.420 €

Ak stavbu, tak jedine murovanú! Tvrdil dlhé roky pán Ľuboš... Spolu so svojou manželkou túžili po súkromí vlastného domčeka. Začali zvažovať možnosti a to, čo by im najviac vyhovovalo. Rozhodla náhoda - alebo to bol osud? Návšteva vzorového domu Stilo v Nitre natrvalo zmenila ich život.

Zobraziť viac

Príbeh Bohuslava a Juliány CENA 62.390 €

Malý byt v paneláku, kde sa dlhé roky tlačila celá štvorčlenná rodina. Bohuslav a Juliána zo Sobraniec sa rozhodli, že takto to ďalej nejde.Chceli lepšie bývanie, väčší priestor a vlastnú záhradku. Pre seba, ale hlavne pre svoje dve deti...

Zobraziť viac

Tatiana, Chorvátsky Grob CENA 80.535 €

Mladí manželia sa rozhodli pre rodinný dom v Chorvátskom Grobe krátko pred svadbou. Typový dom Uno si vybrali kvôli kompaktnému tvaru bez poschodia a nízkym nákladom na energie. Po piatich rokoch môžu potvrdiť, že stavili na správne karty.

Zobraziť viac