Referencie

Tomáš, Ptrukša CENA 39.863 €

Stilo 4i a jeho 4 priestranné izby, orientované presne tak, aby v nich bolo dostatok slnka a tepla. Perfektne využitých 93,5 m2  - priestranná kuchyňa s výhľadom na záhradu, farebne a materiálovo prepojená s obývačkou. Ultra moderná kúpeľňa a vedľa vzdušnej spálne veselo zariadená detská izbička. Žiadne zbytočnosti – len jemné pastelové farby, drevo a originálne doplnky.

Zobraziť viac

Peter, Lipany CENA 73.990 €

Stilo Absolut má všetko, čo 4-členná rodina potrebuje. Komfort 4 izieb, dostatočne veľkú kúpeľňu, priestrannú obývačku a kopec úložného priestoru pre všetky rodinné spomienky. Náš spokojný klient, Peter z obce Lipany, v ňom s rodinou vytvorili krásny a útulný domov.

Zobraziť viac

Jana, Ružomberok CENA 68.206 €

Už desiaty rok po sebe je pre slovenské rodiny Stilo 3i absolútna jednička.Pozrite si, ako ho ženský cit pre estetiku premenil na rodinné hniezdo pohody a elegancie.

Zobraziť viac

Príbeh Miloša a Zuzany z Handlovej CENA 65.190 €

Choďte za svojím snom a nevzdávajte sa! Tak znelo heslo Miloša a Zuzany, ktorí počas dlhých rokov uskromňovania sa nakoniec došli do cieľa. Sympatický manželský pár, ktorý veril, že raz bude hrdo ukazovať na svoj vlastný rodinný domček.

Zobraziť viac