Referencie

Dárius, Bratislava CENA 69.999 €

TERMÍN 25.10.2015 - 25.06.2016
TYP RD CLASS
ČÍSLO RD 294
DÁTUM ODOVZDANIA 12.05.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 91%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Bratislava

Rodinné riešenia

S klientmi z Kvetoslavova sme sa stretli prvý krát ešte v roku 2013 na výstave v Nitre. V tej dobe si robili prvý prieskum ohľadom rodinných domov. „Bývanie v rodinnom dome nás vždy lákalo. Výstavbu sme však plánovali dlho, keďže nás nič netlačilo a chceli sme si to premyslieť. Keď sa nám však tento rok narodil syn a s manželkou bývame v dvojizbovom byte, rozhodli sme sa, že je ten pravý čas na stavbu nášho vlastného rodinného domu”.

Spoločnosť BAU holding – rodinné domy je najväčším výrobcom rodinných domov na Slovensku: „Vašu spoločnosť sme si vybrali hlavne preto, že staviate najviac domov na Slovensku a máte so stavbou domov dlhoročné skúsenosti. Takéto plusy sme u iných spoločností nemali. Dlho sme však rozmýšľali, či postavíme murovaný dom, alebo nízkoenergetický drevodom, poprípade prerobíme starší rodinný dom”.

V roku 2015 sme predstavili nový rodinný dom CLASS – nový štandard bývania a klienti boli rozhodnutí: „Nový projekt rodinného domu CLASS nás však extrémne zaujal, pretože mal 120m2 úžitkovej plochy za extrémne výhodnú cenu, má veľmi dobrú dispozíciu, je nízkoenergetický a veľmi sa nám zapáčil jeho dizajn. Preto sme už ďalej nerozmýšľali a rozhodli sme sa pre Vašu spoločnosť”.

 Klientom želáme krásne bývanie