Referencie

Igor, Bojničky CENA 84.600 €

TERMÍN 12.08.2015 - 25.09.2015
TYP RD STILO Maxi
ČÍSLO RD 232
DÁTUM ODOVZDANIA 26.09.2015
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 100%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Bojničky

Náš dodávateľ = náš klient

S klientom z Bojničky sme sa stretli, keď sme potrebovali dodávateľa na kamerové systémy pre naše rodinné domy. Pri práci na našich rodinných domoch sa mu tak zapáčila kvalita materiálov, vykonaných stavebných prác a celkového prevedenia našich stavieb, že sa rozhodol stať našim klientom. K jeho rozhodnutiu prispelo aj to, že: Môj známy si od Vás dal postaviť rodinný dom, takže som mal o Vás informácie z prvej ruky. Keďže bol veľmi spokojný a s výstavbou nebol žiadny problém, nemusel som ďalej rozmýšľať”.

Náš klient mal atypický dom: „Nevedel som si to predstaviť, ako to bude vyzerať, keďže mám upravený dom – pôdorys STILO 5i, ale iba 4 izby. Vznikla mi tak veľká obývačka + kuchyňa a jedáleň. Projektant a statik však spravili výbornú prácu a vyzerá to úžasne. Mám to všetko premyslené – tu bude komora, tu bude vstavaná skriňa”.

Klient z Bojničky si vytipoval lokalitu Mlynčekov, pretože tam má chatu, býval však celé roky v meste: „Pochádzam z Petržalky a v Bojničky mám chatu v ktorej akurát bývame, kým sa nepresťahujeme. Do Bratislavy to mám iba 50 minút, a preto mi táto lokalita úplne vyhovuje, keďže sa nám s rodinou už nechcelo bývať v ruchu mesta”.

Keď som sa spýtal, či boli dodržané termíny, ktoré boli uvedené na zmluve, tak som sa dozvedel: „Nebol dodržaný ani jeden termín! Všetko ste stihli skôr. Ďakujem.”

Na záver nášho rozhovoru som sa ho spýtal typickú otázku, či by nás odporučil a jeho odpoveď nás opäť potešila: „ Už som Vás odporučil dvom známym, ktorý chcú stavať a mám aj vizitky.”

Klientovi želáme krásne bývanie.