Referencie

Margaréta, Ružomberok CENA 67.550 €

TERMÍN 06.04.2016 - 15.05.2016
TYP RD STILO 4i C
ČÍSLO RD 314
DÁTUM ODOVZDANIA 31.03.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 100%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Ružomberok

Ľudský prístup

Každú spoločnosť tvoria predovšetkým ľudia. V našej spoločnosti si dávame veľmi záležať na tom, aby klienti našli v našich spolupracovníkoch hlavne ľudský prístup a ochotu pomocť im v otázke nového bývania: „Výstavbu rodinného domu som riešila s pánom Kubaliakom a Polyakom. Veľmi som si vážila ich ochotu pomôcť mi a ústretové správanie. Takýto ľudský prístup som už dlho nikde nezažila”.

Klientka sa rozhodla pre náš obľúbený rodinný dom STILO 4iC: „ Máme dvoch zdravotne postihnutých členov rodiny, preto sme potrebovali bungalov. Predtým sme bývali v byte a museli sme absolvovať niekoľko schodov ku výťahu, čo bolo veľmi náročné. Začali sme teda hľadať pozemok a firmu,ktorá by nám postavila náš rodinný dom rýchlo a bez starostí. Váš balík All inclusive nás presvedčil, pretože vybavíte za klientov všetky potrebné náležitosti k stavbe”.

Stretávame sa s množstvom ľudí, ktorí rozmýšľajú nad murovanou stavbou. Suseda našej klientky tiež stavala murovanú stavbu: „Keď ste nám odovzdali kompletný rodinný dom prišla ku nám susedka. Bola taká smutná, že až plakala v obývačke, pretože stavia už rok a pol murovanú stavbu, stále sa jej tam striedajú pracovníci a ešte nemá rodinný dom dokončený. My bývame za menej ako mesiac. Nechápala, kde som našla takúto spoločnosť”. 

„Taktiež ste mi trošku skomplikovali život, pretože ja mám na dome dni otvorených dverí – stále chodia ľudia, ktorí sa chcú pozrieť na dom a pýtajú sa ma informácie o stavbe. Samozrejme s tým nemám žiadny problém a všetko som im ukázala, keďže som veľmi spokojná”.

Klientke želáme krásne bývanie