Referencie

Silvia, Bratislava CENA 64.480 €

TERMÍN 20.04.2016 - 04.06.2016
TYP RD STILO 3i
ČÍSLO RD 345
DÁTUM ODOVZDANIA 03.05.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 100%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Bratislava

Vlastné bývanie

Každý človek túži po vlastnom bývaní, kde môže relaxovať a cítiť pocit domova. Ľudia si však často myslia, že na vlastné bývanie nemajú dostatok peňazí, času a potrebné znalosti. Presne taký bol príbeh klientov z Bratislavy:

„Pred výstavbou nášho vlastného rodinného domu sme tiež bývali v dome, nie však samostatne. Veľmi sme chceli bývať vo vlastnom a tak sme začali pozerať byty, pretože sme si mysleli, že na vlastný rodinný dom nemáme potrebné množstvo času, keďže sme obaja s manželom zaneprázdnení. Taktiež sme si mysleli, že investícia bude oveľa vyššia ako v prípade bytu”.

Samotnú výstavbu rodinného domu klienti neplánovali dlho, preto sme sa mohli pustiť hneď do práce:

„Výstavbu sme neplánovali veľmi dlho, bolo to impulzívne rozhodnutie. Povedali sme si, že nechceme ísť do bytu, ale chceme vlastný rodinný dom.Pozreli sme si Váš vzorový dom v Devínskej Novej Vsi pri Hornbachu a už sme ďalej nehľadali iné spoločnosti, pretože Vaša ponuka nám vyhovovala a taktiež sme na Vás mali pozitívne referencie od známych“.

Výstavba rodinného domu STILO 3i pre klientov z Bratislavy sa ukončila v rekordnom čase: Celý rodinný dom ste nám aj so základmi postavili za mesiac. Bolo to niečo neskutočné, boli sme veľmi radi a každý deň sme sa z toho tešili. Najprekvapujúcejšie bolo, keď prišli montovať hrubú stavbu a spravili to za jeden deň. Toto bolo pre nás úžasné.”,

Takmer každý klient si zvolí náš balíček ALL INCLUSIVE, v ktorom dostane bezstarostnú výstavbu: Veľmi nám vyhovovalo, že zabezpečuje všetky služby spojené so stavbou rodinného domu. S manželom máme veľa práce a nevyznáme sa v stavebníctve, preto nás potešilo, že zabezpečíte všetko od vybavenia stavebného povolenia až po odovzdanie stavby”.

Klientom želáme krásne bývanie