Ako si vybrať správnu strechu nad hlavou?

Mať strechu nad hlavou. Práve to je dôležité pre slušný a dôstojný život každého z nás. S týmto výrokom by asi súhlasil každý. My však vieme, že nestačí mať len akúsi strechu, dôležité je mať kvalitnú strechu!

Čítaj viac

Uvažujete nad stavbou domu? Stiahnite si novú aplikáciu Dom Snov

Nesmierne nás teší Váš záujem o stavbu domčeka. Ak ste ešte vo fáze rozhodovania, máme pre Vás novinku, ktorá Vás určite nadchne. Vytvorili sme pre Vás jednoduchú a pritom prehľadnú mobilnú aplikáciu.

Čítaj viac

Nebojte sa moderných domov! Majú jasné výhody

Moderný montovaný alebo tradičný murovaný dom? Väčšina ľudí na Slovensku má jasno. Novým veciam nedôveruje a stavia na tradícii. Nie vždy je však správne trvať na zvyklostiach. To by sme potom ešte aj dnes telefonovali z pevných liniek a bránili sa smartfónom. Ale doba a vývoj idú dopredu. Aj v oblasti stavieb samozrejme.

Čítaj viac

Plánujete stavať? Navštívte podujatie Dni drevostavieb 2019!

Ak plánujete stavať svoj vlastný domov a rozmýšľate nad tým, do akej stavby sa pustiť, najlepšou cestou je preveriť si všetky možnosti a alternatívy. Jednou z nich je drevostavba. O jej prednostiach a výhodách sa cez víkend môžete presvedčiť na vlastné oči. Pripravili sme pre vás Dni drevostavieb, ktoré môžete navštíviť už tento víkend.

Čítaj viac