Nebojte sa moderných domov! Majú jasné výhody

Moderný montovaný alebo tradičný murovaný dom? Väčšina ľudí na Slovensku má jasno. Novým veciam nedôveruje a stavia na tradícii. Nie vždy je však správne trvať na zvyklostiach. To by sme potom ešte aj dnes telefonovali z pevných liniek a bránili sa smartfónom. Ale doba a vývoj idú dopredu. Aj v oblasti stavieb samozrejme.

Čítaj viac

Plánujete stavať? Navštívte podujatie Dni drevostavieb 2019!

Ak plánujete stavať svoj vlastný domov a rozmýšľate nad tým, do akej stavby sa pustiť, najlepšou cestou je preveriť si všetky možnosti a alternatívy. Jednou z nich je drevostavba. O jej prednostiach a výhodách sa cez víkend môžete presvedčiť na vlastné oči. Pripravili sme pre vás Dni drevostavieb, ktoré môžete navštíviť už tento víkend.

Čítaj viac

Pozor na podvody pri cenách. Ako sa chrániť?

Veľký konkurenčný boj v stavebníctve núti firmy prichádzať s rôznymi zaujímavými marketingovými akciami. Mnohé spoločnosti sa však radšej uchyľujú k nekalým praktikám, ktoré majú za cieľ skôr oklamať potenciálnych zákazníkov. Preto si treba dávať pozor na to, s kým máte tú česť!

Čítaj viac

Najpopulárnejšie domy u nás? Jednopodlažné bungalovy

Všeobecne dnes platí, že rodiny, ktoré sa rozhodnú stavať, už nepotrebujú zbytočne rozšafné priestory, ktoré často vôbec nevyužijú. Aj preto sú medzi mladými ľuďmi v súčasnosti populárne najmä jednopodlažné domy - bungalovy

Čítaj viac