Referencie

Alica, Bratislava CENA 65.935 €

TERMÍN 01.03.2016 - 22.04.2016
TYP RD MONET Plus
ČÍSLO RD 313
DÁTUM ODOVZDANIA 18.03.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 91 %
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Bratislava

Vlastný dom je splnený sen

Mnohí naši zákazníci si chcú splniť celoživotný sen – bývať vo vlastnom rodinnom dome. Sme vždy veľmi radi, keď s takýmto snom môžeme človeku pomôcť. Toto bol prípad aj našej klientky z Karlovej Vsi: O vlastnom dome som uvažoval veľmi dlho z viacerých dôvodov – vyrastal som v rodinnom dome na dedine a chcel som sa tam vrátiť. Mal som sen, že budem bývať v tichom prostredí pri lese.” 

Rodinný dom Monet ponúka klientom moderný dizajn a zaujímavú dispozíciu. Preto sa preň rozhodol aj náš klient: „Mám úzku parcelu a rodinný dom Monet mi na môj pozemok presne pasoval. Veľmi sa mi zapáčila jeho dispozícia a dizajn. Cena rodinného domu v prevedení all inclusive bola taktiež oveľa lepšia, ako od spoločnosti, ktoré robia domy na mieru.Samozrejme som pozeral aj murované stavby, rýchlosť realizácie však hovorila vo Váš prospech, preto som dlho neváhal a rozhodol som sa stavať s Vami”.

Naša spoločnosť má postavených niekoľko vzorových rodinným domov po celom Slovensku: „Navštívil som vzorový dom v Bratislave. Možnosť vidieť takýto dom naživo je skvelá. Človek vníma a hodnotí Vaše domy úplne inak, keď ich vidí na vlastné oči. Taktiež som bol navštíviť klientský dom v Ivanke pri Dunaji a tieto skúsenosti ma presvedčili”.

Klientka z Karlovej Vsi sa prvý krát stretol s pánom Starinským v našom vzorovom dome v Bratislave: „S pánom Starinským som bol veľmi spokojný. Bol ochotný a vyšiel mi v ústrety so všetkým, čo som potreboval”.

„Celú stavbu hodnotím pozitívne, určite by som Vás odporučil ako stavebnú spoločnosť. Nech Vás každý navštívi a prejde si s vami konfiguráciu ich vlastného rodinného domu. Celkový dojem bol veľmi kladný”.

 Klientovi želáme krásne bývanie