Referencie

Juraj, Malé Chyndice CENA 72.940 €

TERMÍN 16.04.2016 - 30.05.2016
TYP RD STILO 4i C
ČÍSLO RD 258
DÁTUM ODOVZDANIA 10.05.2016
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 97%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Malé Chyndice

Doma za cenu bytu

Sťahovanie kvôli lepšej dostupnosti do práce, alebo lepšej občianskej vybavenosti do väčších miest je v súčastnosti jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia uvažujú o zmene bývania. Ak nechcú bývať v bytovke, jedinou možnosťou je presťahovať sa do vlastného rodinného domu a to bol aj prípad našich klientov z Vrábľov:

„Bývali sme v staršom dome v malej dedinke, ktorá mala 400 obyvateľov, nemala takmer žiadnu občiansku vybavenosť a bola 10km od Vrábľov. Syn začne chodiť na budúci rok do školy, ja aj manželka vo Vrábľoch pracujeme, preto sme sa rozhodli, že si kúpime vo Vrábľoch pozemok a postavíme si tam vlastný rodinný dom”.

Záujemcovia o stavbu často rozmýšľajú o tom, z akého materiálu postaviť rodinný dom: „O stavbe som uvažoval dlhšie, pretože som nevedel z akého materiálu si dám domček postaviť. Často však chodíme okolo MAXU a videl som tam Váš vzorový dom, preto som sa tam zastavil, spravili sme si konfiguráciu rodinného domu a potom som už neváhal. Váš systém mi vyhovoval pretože je energeticky úsporný, výstavba je extrémne rýchla, cenovo dostupná a bezstarostná”.

Jednou z hlavných výhod naších rodinných domov je rýchlosť výstavby: „Bol som pri celej montáži a hrubá stavba – vonkajšie steny, boli postavené za 4 hodiny. Ľudia išli ráno do práce a na pozemku nič nebolo. Keď sa však vracali domov, bola komplet hotová hrubá stavba a chalani pracovali už iba na streche”.

Ľudia kvôli cenovej dostupnosti často kupujú byty v mestách, aj keď by radi bývali vo vlastnom dome: „Keď si porovnám cenu bytu v Nitre, tak je určite drahší ako Váš dom a určite to nebude novostavba. Takto mám kompletne nový rodinný dom s vlastnou záhradou, kde môžem oddychovať a celú výstavbu som mal bez starostí”.

Klient z Vrábľov sa rozhodol pre naše obľúbené STILO 4i: „Chcel som bungalov a 4 izby. STILO som si ešte o 2m predĺžil, pretože som mal dostatočne veľký pozemok. Boli sa už u nás pozrieť aj priatelia a hovorili, že z vonka to vypadá menšie, ale vnútri je to naozaj priestorné a veľmi pekné”.

„Veľa ľudí sa ma pýtalo, čo ste za spoločnosť a ja som im všetkých dal adresu vzorového domu v Nitre, pretože som veľmi spokojný”.

Klientovi želáme krásne bývanie