Referencie

Peter, Ivánka pri Dunaji CENA 60.250 €

TERMÍN 11.08.2014 - 10.09.2014
TYP RD MONET Plus ZO
ČÍSLO RD 188
DÁTUM ODOVZDANIA 10.09.2014
HODNOTENIE SPOKOJNOSTI 92%
ROZSAH VÝSTAVBY ALL INCLUSIVE
LOKALITA Ivánka pri Dunaji

Rýchla výstavba

Klienti z Ivanky pri Dunaji nemal žiadne špeciálne požiadavky. Mal iba jedno prianie – bývať čo najrýchlejšie: „pri výbere firmy u nás rozhodovala rýchlosť výstavby a doba, za akú je možné sa nasťahovať.” S takouto prosbou sa stretávame veľmi často, táto požiadavka pre nás preto nebola nič nové.

Dom však nekúpili pre seba, ale pre svojich rodičov: „rýchlosť výstavby bola dôležitá, pretože sme potrebovali presťahovať rodičov do rodinného domu.” Naši pracovníci ich preto uistili, že dom bude postavený a pripravený k nasťahovaniu do 30 pracovných dní od začiatku výstavby, aby mohli ich rodičia oddychovať vo vlastnom rodinnom dome v krásnom prostredí.

Klienti si vybrali rodinný dom Monet, pretože:páčil sa mi dizajn rodinného domu monet a celková cena projektu vo výbave all inclusive.”

Na záver nám klienti z Ivanky pri Dunaju povedali, že prvý kontakt na nich urobil pozitívny dojem a odporučili vy nás každému, kto rieši problém s rýchlym bývaním: „ firmu BAU holding – rodinné domy, s.r.o. by som odporučila každému, kto chce bývať rýchlo.”

Klientom želáme krásne bývanie.